Pagerbtos Mamos

Naujosios Akmenės Kultūros rūmuose gegužės 4 dienos vakare šurmuliavo moterys, atėjusios į koncertą „Mamos lopšinė“, skirtą Mamos dienai.

Koncertą vedė Andromeda Makselienė, jautriais žodžiais prieš kiekvieną pasirodymą kalbėdama apie  mamas. Skambėjo eilės. Ypatingų žiūrovų simpatijų sulaukė šokėjų Tėjos ir Valdo (vadovė Ieva Miškauskienė) pora. Skambiomis dainomis ausį džiugino Kultūros rūmų vokalinio ansamblio „Agava“ dainininkų  balsai. Dainavo jaunosios solistės  Gabrielė Druskelytė, Vasarė Brazaitė.

Šelmiškai aidėjo pernai susikūrusio ir šiame koncerte pirmą kartą scenoje pasirodžiusio vaikų vokalinio ansamblio „Diktonas“ dainelės.

Naujai – akordeonu, pianinu, kanklėmis ir bosine gitara – daugeliui žinomas ne tik populiarias, bet ir klasikines melodijas grojo „Prestižo“ muzikantai.  „Žemės dainą“ skambino Ervidas Balčiūnas vėliau kartu su broliu Adrijumi akordeonais groję kompoziciją „Po Paryžiaus dangumi“.

Žmonės susidraugauja, susieina ir vieni kitus atranda pagal pomėgius. Į vokalinį ansamblį „Agava“ įsiliejo keli ukrainiečiai. Vienas jų „Vienybės“ kalbintas Vitalijus Kvitko prisipažino – jaudinosi, juk koncertas jam debiutas.  Koncertas ištirpdė visų žiūrovų ir mamų širdis, sukūrė tikrą šventinę atmosferą.

Kruopių kultūros namuose taip pat nuskambėjo, nuvilnijo šventė „Tau, Mamyte“. Čia buvo toks didelis būrys koncertuotojų ir sveikintojų, kad žmonės pasijuto kaip išskirtiniame koncerte. Šoko maži, paaugę, jauni… Dainavo ansambliai, solistai, liaudies muzikos atstovai, skaitė eiles, dėkojo ir sveikino…

„Vienybės“  informacija.