Papilė  bendruomenių sambūryje

Šeštadienį (rugsėjo 10 dieną) penkiolikakamienės liepos pašonėje Papilė šventė seniūnijos šventę. Kad būtų linksmiau ir gausiau – prie papilėniškių prisijungė gausus būrys rajono bendruomenių, susiėjusių į  tradicinį sąskrydį.

Renginiai prasidėjo popietę „batų paradu“ ir stilizuotu bendruomenių laivų plaukimu Ventos upe. Vėliau bendruomenės varžėsi draugiškame sportinių varžybų turnyre šalia įsirengtų kiemelių, kuriuose kvietė į Papilės parką paskanauti įvairiausių gėrybių – kepinių, saldumynų. Šalia bendruomenių kiemelių puikavosi įvairiausi batai – batų parado dalyviai.

Kuo toliau į vakarą, tuo gausiau papilėniškių plūdo į parką. Ten veikė Akmenės ir Mažeikių krašto fotoklubo „Lokys“ fotografijų „Keletas akimirkų Papilėje“ paroda. Vaikų šelionėms skirtas batutas ir gausybė baltų putų, vėliau – žadėtas riterių pasirodymas. Tačiau prieš tai – seniūnės Jūratės Šiurkuvienės bei rajono vadovų – mero Vitalijaus Mitrofanovo ir vicemero Tomo Martinaičio apdovanojimai rajono komisijos išrinktų gražiausiai tvarkomų sodybų šeimininkams. V. Mitrofanovas ir T. Martinaitis sodybas – nugalėtojas pažyminčias lenteles įteikė Dangutei ir Česlovui Legačinskams iš Papilės, Elenai Matulaitienei iš Daubiškių kaimo bei Papilės S. Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ kolektyvui.

Šventės Papilėje įspūdžiai – antradienio „Vienybės“ numeryje.