Posėdis, kaip pica, visko daug

Vasario 21 dieną sukviestas rajono tarybos 32 – asis posėdis. Prasidėjo su 22 nariais, prisijungus dar dviem – dalyvavo kone visi reikalingi žmonės. Posėdis vyko nuotoliniu būdu – Tarybos nariai jungėsi iš darbo vietų ar iš namų. Rajono gyventojams aktualijos rūpi, peržiūrėjo įrašą 618 smalsuolių. Tokiu skaičiumi džiaugtųsi ir pradedantys influenceriai.

Kad ir nuotoliniu būdu, bet nepamiršti gimtadienius minintys Tarybos nariai. Pasveikinti V. Žakienė, R. Stonkus, R. Norbutas, R. Sudaris. Posėdis buvo margas svarstomais klausimais, kaip pica prieskoniais, tokių klausimų buvo 41. Posėdis dviejų dalių, vyko su pertrauka. Pirmoji dalis sunkiasvorė – reikėjo išklausyti informacijos apie pertvarkas švietimo sistemoje „Tūkstantmečio mokykla“, rajono biudžeto pristatymą ir lėšų paskirstymo niuansus, kontrolės komiteto ataskaitą.  Stabtelta ties kai kuriais faktais ir diskutuota.  Antroje dalyje posėdis vyko greitesniu tempu – pritarta ataskaitoms ir pabaigai padiskutuota rajono gyventojams aktualiais klausimais.

Pateikta informacija iš dviejų  Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos valdininkų lūpų  „Dėl savivaldybių bendrojo ugdymo mokyklų tinklo stiprinimo”. Mokyklos bus jungiamos, Kruopiams siūloma pereiti prie Montesori sistemos, Papilėje nebeformuos dviejų gimnazijos klasių, vyresnių klasių  mokiniai mokysis Ventoje, Ramučiai taptų bakalaureatų kalve.

Daugiau Romos Jonikienės rašinyje šeštadienio, vasario 26 d., VIENYBĖJE.