Trečiose “Minu, irkluoju, bėgu” varžybose – rekordai

Šalyje analogų neturinčiose ištvermės varžybose “Minu, irkluoju, bėgu”, vykstančiose Ventos apylinkėse, pagerinti visi geriausi rezultatai.

2018 metais pirmą kartą šiomis varžybomis  susidomėjo nepilna dešimtis entuziastų. Jie miškų ir laukų keliais Ventos regioninio parko teritorijoje mynė dviračių pedalus 29 kilometrus, paskui iškart sėdo į baidares ir irklavo Ventos upe 9,5 kilometro, o finišavo, vieškeliais nubėgę 7,5 kilometro. Vieniems pavyko baigi distanciją maždaug per pusketvirtos valandos, kitiems prireikė beveik penkių valandų. Nugalėtojai paskelbti vyrų ir moterų grupėse. 2019 metais vyrai suskirstyti dvi grupes – elito ir veteranų.

Šiemet dalyvių susirinko dvigubai gausiau, negu bet kada anksčiau – 11 jaunų vyrų ir 5 veteranai, 6 moterys. Pirmasis distanciją įveikė Kuršėnų atstovas Deivydas Martišauskas – per 2 valandas 59 minutes 12 sekundžių. Jis pagerino pačiose pirmose varžybose užfiksuotą geriausią Donato Budzinausko rezultatą 3 valandos 16 minučių. Jis šįkart pasitraukė iš lenktynių, kai pirmuosiuose dvirarčio trasos kilometruose prakiuro padanga. Antrasis  finišavo kitas kuršėniškis Tadas Zubrickis, per 3 valandas 19 sekundžių…

Daugiau šeštadienio, spalio 3 dienos, VIENYBĖJE.