Linksmybių rūpintoja – Snieguolė baltais kailinukais

 

Ko jau ko, bet galimybės  atrodyti karališkai kultūros darbuotojams pavydžiu.  Štai Kultūros centro režisierė Viktorija ČAPIENĖ prieš porą savaičių pasipuošė Snieguolės aprėdais – puikiais baltais kailinukais, kepure, lyg karūna… ir, kad viskas derėtų, apsiavė gražiais bateliais. Bateliai, deja nuo šalčio neapsaugojo ir Snieguolė nušalo kojas.

Tokia graži, balta Viktorija – Snieguolė su seneliu Kalėda išėjo pasivaikščioti po rajono centrą, paskui juos iš arčiau pamatyti norėjo darželinukai, moksleiviai, į svečius kvietėsi įstaigos… Į facebooką įkeltą vaizdo įrašą per gerą savaitę  peržiūrėjo per 10 tūkstančių žmonių. „Buvo malonu skaityti nuoširdžius linkėjimus ir paskatinimus kuo dažniau viešai įvairiom progom išeiti į žmones,“- sakė Viktorija.  Viktorija ir jos kolegos  mus aprūpina linksmybėmis, sugalvoja, ir kaskart vis kitaip, kaip vaidybos intrigą pateikti. Kai mes pramogaujame ir ilsimės – režisieriai dirba.

Kultūros centro režisierė Viktorija Čapienė – ventiškė. Gimė, augo, gimnaziją Ventoje baigė, Ventos muzikos mokykloje mokėsi kankliuoti

Viktorija Čapienė Kalėdų išvakarėse švęs gimtadienį.  Sveikinimai jai.

Romos Jonikienės rašinys šeštadienio, gruodžio 22 d. VIENYBĖJE