Pradedama „VIENYBĖS“ prenumerata 2023 metams

Roma JONIKIENĖ

Vėliau nei įprasta skelbiame  Akmenės rajono laikraščio „VIENYBĖ“ prenumeratą 2023 metams.  Buvo svarių priežasčių delsimui. Žurnalistus vienijančios  organizacijos, leidėjų asociacija labai stengėsi padėti – kvietė susitikimus, derėjosi su Vyriausybės vadovais, ministerijomis dėl kompensacijų laikraščiams, kad  prenumeratoriams ir leidėjams būtų sumažinta finansinė našta.  Išvada – nepavyko. Pagalbos nebus, mokesčių lengvata nebus taikoma, tad tiek mes – leidėjai, tiek mūsų ištikimieji skaitytojai už laikraščius mokės „tikrąją priskaičiuotą kainą“.

Nevarginsiu jūsų pasakojimais ir skaičiais, kiek pabrango kiekviena su laikraščio leidyba susijusi smulkmena. Skaičiavome iš kairės į dešinę ir iš dešinės į kairę, kad tik galutinę kainą sudėliotume pačią mažiausią. Tačiau negalime sumažinti mūsų  partnerio Pašto paslaugų kainų, o jos kitų metų prenumeratos platinimui šoktelėjo labai aukštai. Pavyzdys – vieno „Vienybės“ laikraščio numerio pristatymas prenumeratoriui kainuos 45 euro centus, tai tokia pat kaina, kiek kainuoja vienas antradienio „Vienybės“ laikraščio.. Kainas kilstelėjo visi be išimties leidybos procese dalyvaujantys verslai.  Bet tai akivaizdu kiekvienam mūsų – su kainų kilimu susiduriame kasdien.

Kad ir kokie iššūkiai laukia ateinančiais metais,  redakcijos darbuotojai ir „Vienybės“ bendradarbiai pasiryžę leisti laikraštį aktualų skaitytojams, su krašto naujienomis, svarbia informacijai bei įdomiais rašinių herojais. Skaitytojų pasitikėjimą labai vertiname ir tikimės, kad jų  neprarasime.

Prenumeruoti laikraštį tradiciškai pigiau nei pirkti kiekvieną antradienį ir šeštadienį. Prenumerata garantuoja, kad laikraštį tikrai gausite. O leidėjai žinos, kad laikraščio laukia.

Mums reikia jūsų, nuoširdžiai tikime, kad ir jums reikia „Vienybės“. Visa Akmenės krašto istorija nuo įsikūrimo iki šios dienos susijusi su laikraščiu. Mes – krašto metraštis su išliekamąja verte ir informacija, kuria naudosis kartų kartos po mūsų. Bendrumo saitais esame surišti ir pasakojimuose apie žmones, įvykius, ir kultūroje, ir švietime.

2023 metais „VIENYBĖ“ prenumeratoriams kainuos 80,64 euro. Akmenės rajone Pašto skyriai, kuriuose aptarnaujama gyvai, likę Naujojoje Akmenėje, Akmenėje, Ventoje. Visur kitur – Naujosios Akmenės kaimiškosios seniūnijos, Kruopių, Papilės seniūnijų gyventojai prenumeruoti gali per mobilųjį laiškininką. Mobilųjį laiškininką galima išsikviesti telefonais  8 700 55 400 arba 1842 nuo 9 iki 16 valandos. Jau kitą darbo dieną po iškvietimo konkrečioje teritorijoje dirbantis mobilusis laiškininkas nemokamai atvyks į namus ir suteiks visas reikalingas pašto paslaugas. Taip pat laukiame skaitytojų „Vienybės“ redakcijoje, Respublikos g. 2 – 1, Naujoji Akmenė.