Saugome kaip istoriją

 

Saulius MOMKAUSKAS

Sporto treneris, rajono tarybos narys

Domiuosi Akmenės rajono gyvenimu: sportiniu, kultūriniu, politiniu. Visa informacija apie mūsų rajoną man aktuali, todėl įdomu paskaityti „Vienybės“ laikraštį, nes pateikiamos visos rajono naujienos, parašomas geras žodis apie nusipelniusius, gabumais, talentais, darbais atsiskleidusius rajono gyventojus.  Skelbiami istoriniai faktai per prisiminimus. Skaitydamas  jaučiu rajono pulsą.

„Vienybės“ laikraštis su manimi nuo vaikystės. Mano tėtis, fizikos mokytojas Povilas Momkauskas, buvo vienas didžiausių laikraščių prenumeratorių rajone, o gal net Lietuvoje, o mama, Zita Momkauskienė, lietuvių kalbos mokytoja, tad „susidurti“ su spauda, laikraščiu, knyga reikėjo nuo mažų dienų. Tėtis visą šeimą įtraukdavo į laikraščių prenumeravimo diskusijas, ką, kas pageidauja skaityti.  „Vienybė“ visada būdavo prenumeruojama vienbalsiai. Su broliu jau tada domėjomės sportu,  tad dar prašydavome  prenumeruoti „Lietuvos Sportas“.

Namuose ir dabar kolekcijoje turiu 1995-1999 metų „Vienybės“ laikraščio iškarpų apie savo ir brolio pasiektus sportinius rezultatus lengvosios atletikos, stalo teniso ir krepšinio varžybose. Šiuo laiku iškarpas kolekcionuoja mūsų  sūnus Aistis Momkauskas apie savo veiklas ir rezultatus.

Laikraštyje „Vienybė“ visais laikais dirbo ir dirba  profesionalūs žurnalistai, pateikiamos išsamios naujienos, tad rajono gyventojus agituoju prisijungti prie skaitytojų rato ir užsiprenumeruoti reikalingą ir istoriniu požiūriu  nepakartojamą rajono leidinį!