Trečiojo amžiaus universiteto veiklos

Mūsų rankdarbiai

Lietingą lapkričio 8 dienos rytą Naujosios Akmenės trečiojo amžiaus universiteto menų fakulteto amatų studijos klausytojos, nešinos pačių sukurtais  darbeliais, rinkosi į Savivaldybės viešąją biblioteką.

Dėstytojos – savanorės Zitos Liaukšienės iniciatyva amatų studija prisistato visuomenei. Parodome savo „kraitį“ – dirbinius iš tekstilės. O tas „kraitis“ nemažas. Raibsta akys gėrintis servetėlių raštų įvairove, dėžučių, vazų netikėtu grožiu. Žiūri ir galvoji – kiek reikėjo kantrybės, kruopštumo sukurti šitą grožį. Grožimės nertų rankinių įvairove, džiaugiamės kepurėmis, kojinėmis…

Kelionė į dabartį ir praeitį

Apniukęs dangus ir šaltokas rudeninis lietus  lapkričio 13  rytą palydėjo Naujosios Akmenės TAU Turizmo ir kraštotyros fakulteto klausytojus bei ukrainiečius, gyvenančius Naujojoje Akmenėje, pažintinėn kelionėn į Telšius. O Telšiai pasitiko mus skaisčia saulute, nors vėjas dangumi ir plukdė kamuolinius debesis. Puiki diena mums, o labiausiai ukrainiečiams, susipažinti su žemaičių sostine  Telšiais.

Aplankyta įspūdingo grožio šv. Antano Paduviečio katedra, pasigrožėta saulės nutviekstais baltutėliais Telšių vyskupų rūmais, 23 varpų karilionu, vaizdu į Masčio ežerą, šiuolaikiškai įrengtu amfiteatru, puikia centrine miesto dalimi.

Apie TAU veiklas – antradienio laikraščio puslapiuose.